Izolacja

Poniżej przedstawiamy Państwu film instruktarzowy pokazujący w jaki sposób należy przeprowadzić izolację i przygotować pacjenta do zabiegu. Radzimy szczegółowo stosować się do przedstawionego na filmie protokołu zabiegowego, pozwoli to uniknąć problemów z nadwrażliwością mogących się pojawić podczas wybielania.
 

   Część 1                                                                                Część 2             
 
System Zoom, podobnie jak wszystkie inne systemy do gabinetowego wybielania zębów, wykorzystuje podczas wybielanie związek nadtlenku wodoru (H2O2). Żel wybielający nakładany jest na zęby a następnie naświetlany lampą Zoom! przez 45 minut.
 
Żel wybielający wraz z postępem zabiegu podlega procesowi utleniania i staje się bardziej płynny. Może więc spłynąć podczas zabiegu z zębów na dziąsła i podrażnić śluzówkę. Dlatego, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu, tak ważne jest  przeprowadzenie dokładnej izolacji jamy ustnej.
 
Zakładanie izolacji to najważniejsza i zarazem najbardziej pracochłonna część procesu wybielania. Jej prawidłowe przeprowadzenie praktycznie w 100% eliminuje możliwość wystąpienia jakichkolwiek komplikacji podczas przeprowadzania zabiegu. Dla ułatwienia szczegółowy opis izolacji znajduje się na każdym zestawie zabiegowym.
 
 
Zestaw zabiegowy Zoom! zawiera wszystkie materiały, które są potrzebne do przeprowadzenia kompleksowej i w pełni bezpiecznej izolacji. Nie musisz już kupować niczego oddzielnie - wszystkie potrzebne materiały znajdują się zebrane w zestawie zabiegowym.
 
Od 1 maja 2010 r. w naszej ofercie pojawiły się nowe, prostsze do zastosowania zestawy do lampy Zoom, które ze względu na wiele usprawnień pozwalają skrócić czas całego zabiegu nawet o 15 minut. Izolowanie pacjenta w przypadku za pomocą nowego zestawu nie powinno przekroczyć 10 minut.
 
                    
Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,